Data dodania: 2016-08-05
Owocna wizyta Przedstawicieli Shinohara i Hans Gronhi w Polsce
W dniach 10-23 lipca 2016 roku firma Zamak Mercator – Poligrafia Mercator, miała przyjemność i zaszczyt gościć Pana Shizuo Masuda – Deputy Chair & Representative Director SHINOHARA JAPAN, Pana Liu XueZhi – General Manager HANS GRONHI oraz Panią Aray Liu Sales Manager of European Market - HANS GRONHI GRAPHIC TECHNOLOGY.
Wizyta miała charakter biznesowy, a jej celem była finalizacja wprowadzenia do oferty Poligrafia Mercator nowego segmentu urządzeń dla poligrafii – laserowych maszyn do wycinania i grawerowania – SHINOHARA HANS GRONHI. Z przyjemnością informujemy, że przedstawiciele Shinohara Japonia – po raz kolejny docenili potencjał Poligrafia Mercator, doświadczenie oraz zaplecze techniczne i zadecydowano, że to właśnie nasza firma otworzy pierwszy w Polsce Show Room maszyn do laserowego wycinania i grawerowania.

Kolejnym punktem wizyty były spotkania z obecnymi użytkownikami maszyn offsetowych. Niezwykle owocne spotkania odbyły się z zarządami firm: OPEGIEK, Murugumbel, Polprint, Iwonex, AMK, AKME, ForColor.  Rozmowy skupiały się na podsumowaniu dotychczasowej jakości pracy maszyn, dalszych oczekiwań w zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań technicznych w nowo budowanych maszynach,  ze szczególnym uwzględnieniem zainteresowania maszynami B1. Niezmiernie cieszy fakt ogromnego zainteresowania nową pozycją w ofercie Poligrafia Mercator – Maszynami do laserowego wycinania i grawerowania.

Podsumowując wizytę gości z Japonii i Chin – gospodarz spotkania, wiceprezes Zamak Mercator – Poligrafia Mercator -Bogusław Kiszka powiedział:
„Wieloletnia współpraca naszej Firmy z Shinohara i Hanas Gronhi, to okres nie tylko ciągłego zwiększania udziału w runku w sprzedaży urządzeń tych producentów, ale wzajemne poznawanie oczekiwań biznesowych i dostosowanie do szybko zmieniającej ssie rzeczywistości. Obecna wizyta Pana Liu- Hnas Gronhi i Pana Masudy -Shinohra Japan oraz Pani Aray w Polsce (u klientów i w naszej Firmie), sprawiła że realnie rozważany jest nowy projekt biznesowy z udziałem Zamak Mercator i Hans Gronhi, który otworzy nowy rozdział obecności na rynku polskim i europejskim drukujących maszyn Shinohara i urządzeni do laserowego wycinania i grawerowania. Zaczątkiem tego wspólnego projektu będzie otworzenie show roomu z urządzeniami do wycinania i grawerowania laserowego. Firma Hans Gronhi jako potentat w branży urządzeń do wycinania laserem jest zaineresowana inwestycjami w Polsce, co jest optymistyczne też dla naszego kraju jako partnera gospodarczego Chin.”
Powiększ
Reportarz z wizyty Przedstawicieli Shinohara i Hans Gronhi

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością składamy na Państwa dłonie nasze kolejne dzieło – kalendarz na 2019 rok, którego karty zostały ozdobione rysunkami ze zbioru pt. „Album Konfederacyi Barskiej 1768-1772” autorstwa Kajetana Saryusza-Wolskiego. wiecej »

W dniach 10-23 lipca 2016 roku firma Zamak Mercator – Poligrafia Mercator, miała przyjemność i zaszczyt gościć Pana Shizuo Masuda – Deputy Chair & Representative Director SHINOHARA JAPAN, Pana Liu XueZhi – General Manager HANS GRONHI oraz Panią Aray Liu Sales Manager of European Market - HANS GRONHI GRAPHIC TECHNOLOGY. wiecej »

Drukarnia Offsetowa MuruGumbel w Warszawie "powstała z połączenia pasji do poligrafii z wiarą w siłę komunikacji wizualnej". wiecej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Poligrafia Mercator realizacja : Agencja interaktywna Intellect