Części zamienne oraz eksploatacyjne
Aktualnie posiadamy części zamienne do urządzeń znajdujących się w ofercie Zamak Mercator tj. do:

 • arkuszowych maszyn offsetowych Shinohara (w formacie B3, A2, B2) oraz maszyn Fuji 52
 • arkuszowych maszyn offsetowych Akiyama (w formacie B1, B2) - Bestech, Jprint, Extreme
 • krajarek Schneider Senator oraz Itotec
 • zbieraczek, linii do produkcji broszur, urządzeń do formowania grzbietu Watkiss Vario
 • złamywarek firmy Shoei
 • linii zbierająco-szyjących Osako.

Obciągi gumowe


Współpraca z doświadczonymi producentami obciągów gumowych daje nam i naszym klientom gwarancję najwyższej jakości produktu. Obciągi testowane są zarówno pod kątem jakości technicznej zainstalowanych listew, jak i pod względem wytrzymałości na zerwanie. Sprawdzamy również szczegółowo mieszankę, z której wykonany został obciąg.
W ofercie posiadamy obciągi przystosowane do druku na cienkich i grubych surowcach oraz do produkcji mieszanych. Na życzenie klienta możemy dostarczyć obciągi gumowe na zespoły lakierujące umożliwiające łatwą separację warstw w celu przystosowania obciągu do lakierowania wybiórczego. Obciągi tego typu charakteryzują się dużą precyzją i powtarzalnością podczas druku, ponieważ ich spodnia warstwa wykonana jest z tworzywa sztucznego zapewniającego stabilność pasowania.
Obciągi gumowe dostarczamy do maszyn następujących producentów: Shinohara, Akiyama, Hans Gronhi, Komori,  Heidelberg, Roland, Polly, Adast Dominant, Sakurai, Ryobi.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnej obsłudze, możemy Państwu zaoferować:

 • szeroki asortyment części oraz materiały eksploatacyjne rakle, ssawki itp.
 • korzystne ceny
 • szybkie terminy realizacji zamówień
 • montaż zakupionych części zamiennych
 • okazyjny przegląd urządzenia w związku z wymianą części zamiennych
 • wymianę części zamiennych także w dni ustawowo wolne od pracy.

Długoletnia współpraca z największymi międzynarodowymi firmami kurierskimi pozwala nam zagwarantować Państwu szybkie i terminowe dostawy. Stałym klientom zapewniamy odpowiednie rabaty i otwarcie linii kredytowej lub elastyczne warunki płatności.


Wałki gumowe do każdego rodzaju prac


Jako firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku poligraficznym posiadamy w swojej ofercie wałki do praktycznie każdej maszyny drukującej dostępnej na rynku. Dostarczamy wałki zarówno do układów farbowych, jak i wodnych. Na indywidualne życzenie klienta możemy zaproponować różne rodzaje mieszanek gumowych tak, aby były one idealnie dopasowane do profilu produkcyjnego danej drukarni. 

Szanowni Państwo, Z wielką przyjemnością składamy na Państwa dłonie nasze kolejne dzieło – kalendarz na 2019 rok, którego karty zostały ozdobione rysunkami ze zbioru pt. „Album Konfederacyi Barskiej 1768-1772” autorstwa Kajetana Saryusza-Wolskiego. wiecej »

W dniach 10-23 lipca 2016 roku firma Zamak Mercator – Poligrafia Mercator, miała przyjemność i zaszczyt gościć Pana Shizuo Masuda – Deputy Chair & Representative Director SHINOHARA JAPAN, Pana Liu XueZhi – General Manager HANS GRONHI oraz Panią Aray Liu Sales Manager of European Market - HANS GRONHI GRAPHIC TECHNOLOGY. wiecej »

Drukarnia Offsetowa MuruGumbel w Warszawie "powstała z połączenia pasji do poligrafii z wiarą w siłę komunikacji wizualnej". wiecej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Poligrafia Mercator realizacja : Agencja interaktywna Intellect