Naprawa i regeneracja cylindrów
W naszej ofercie posiadamy usługę regeneracji bądź naprawy cylindrów drukarskich. W przypadku niedużych uszkodzeń cylindra w większości przypadków wystarcza ich naprawa w maszynie. Natomiast kiedy odnotowujemy poważniejsze uszkodzenie proponujemy klientom kompletną naprawę cylindra. Na cylinder na nowo nakładamy powłoki galwaniczne tak aby przywrócić w 100% jego funkcjonalność. Jeśli jest taka potrzeba możemy na cylinder dodatkowo nałożyć powłokę teflonową, jeśli takowa występowała w fabrycznym cylindrze. W razie konieczności we własnym zakresie wykonujemy pierścienie przeciw-murzeniowe cylindrów. Po regeneracji układ (cylinder + pierścienie przeciw-murzeniowe) posiada właściwości porównywalne z nowym cylindrem. Zapraszamy do współpracy.
Szanowni Państwo, Aby tradycji stało się zadość, również i w tym, nowym 2018 roku, przekazujemy Państwu niezwykłe dzieło – nasz kalendarz, który w całości poświęciliśmy symbolowi wolnej Polski – Marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. wiecej »

W dniach 10-23 lipca 2016 roku firma Zamak Mercator – Poligrafia Mercator, miała przyjemność i zaszczyt gościć Pana Shizuo Masuda – Deputy Chair & Representative Director SHINOHARA JAPAN, Pana Liu XueZhi – General Manager HANS GRONHI oraz Panią Aray Liu Sales Manager of European Market - HANS GRONHI GRAPHIC TECHNOLOGY. wiecej »

Drukarnia Offsetowa MuruGumbel w Warszawie "powstała z połączenia pasji do poligrafii z wiarą w siłę komunikacji wizualnej". wiecej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Poligrafia Mercator realizacja : Agencja interaktywna Intellect